Разделы:

Olivkovoe maslo

Здоров`я

Який продукт додати в раціон, щоб схуднути і продовжити життя

234

14:00, 13 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Чимало людей навіть не припускають, що незначна зміна раціону може відчутно покращити не лише фігуру, а й здоров’я. Медики розповіли, від якого продукту не варто відмовлятись.

Дослідники дійшли до висновку, що оливкова олія здатна зменшувати рівень запалення в організмі, а також продовжувати життя. Річ у тому, що 73% такої олії – це мононенасичений жир, а саме олеїнова кислота. Вона здатна запобігати порушенням метаболізму та покращувати загальне самопочуття, пише maximum.fm

Це підтвердив експеримент з мишами, яких упродовж 10 тижнів годували двома видами їжі. Одна група отримала дієту з високим вмістом насичених жирів, а інша отримала те ж саме, але без оливкової олії.

Результати показала, що представники першої групи зуміли позбутись до 30% ваги, а рівень запалень в організмі та перепадів цукру в крові знизився. Такого ж ефекту не було в тих мишей, які не вживали оливкову олію. Тому не варто ігнорувати цей продукт в раціону. До того ж, її можна використовувати для приготування смаженої їжі, заправки салатів, а також замість маринаду.

Читайте також: В Украине меняется порядок вызова «скорой помощи»: что нужно знать

Теги:

Loading...

Читайте также