Разделы:

covid 19

Суспільство

Який відсоток молоді не дотримується карантину: шокуюча статистика

438

13:00, 22 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Попри те, що у всьому світі людей закликають залишатися вдома, аби запобігти поширенню коронавірусу, є низка людей, котрі усіляко порушують карантинні заходи. Нові дані статистики показали, що сучасна молодь – справжнє покоління бунтарів, яке геть не хоче сидіти вдома.

Дослідження показало, що понад половина британців у віці від 19 до 30 років не дотримуються рекомендації уряду з самоізоляції для захисту від COVID-19. Винною у цьому є бунтарська натура молоді, а також відмінна погода, пише maximum.fm

Менш як 50% громадян Великобританії у віці від 19 до 30 років строго дотримуються рекомендацій з самоізоляції, виданих британським урядом. Серед представників усіх вікових груп кількість людей, які слідують цим порадам впала за останні два тижні з 70% до 60%. Дослідження за участю 90 000 жителів країни показало, що велика частина населення все-таки дотримується основних рекомендацій, але починає ігнорувати деякі поради на кшталт необхідності зберігати дистанцію у 2 метри.

Динаміка дотримування карантину мешканцями Великобританії:

Який відсоток молоді не дотримується карантину: шокуюча статистика - фото 405525

Дослідники Імперського коледжу Лондона вважають, що у населення знизився ступінь довіри до уряду після того, як режим «не виходьте з дому» 10 травня був замінений режимом «зберігайте обережність». Це перша фаза полегшення карантинних заходів у країні. Дослідники ставили собі за мету з’ясувати думку представників різних вікових груп з приводу обмежувальних заходів у країні під час пандемії COVID-19.

Читайте також: Смертельная рыбалка: мужчина расстрелял 7 человек

До заходів відносять повноцінну самоізоляцію та рекомендації уряду, також збирається інформація про загальне самопочуття і психічне здоров’я громадян. Встановлено, що 95% представників всіх вікових груп вважають правильним дотримування рекомендацій (але не всі готові їх дотримуватися). Рівень тривожності або депресивності населення не знизився з моменту полегшення карантинних заходів.

Loading...

Читайте также