Разделы:

chai

Поради

Якою водою краще заварювати чай, щоб він був смачнішим

26

11:45, 10 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Довгий час вважалося, що плівка з’являється через воскове покриття чайного листя. Але хіміки спростували це припущення ще кілька десятиліть тому. І ось тепер фізики з Цюриха знайшли справжню причину формування прошарку з летючих речовин, присутніх у напої.

Вони експериментували з солодкістю чаю, його концентрацією, температурою заварювання, кислотністю та жорсткістю води. Виявилося, саме останній параметр впливає на появу плівки. Тому чай потрібно заварювати жорсткою водою.

«У різних країнах світу питну воду добувають зі свердловин, розташованих поруч з відкладеннями вапняку. Це сусідство надає їй гіркий присмак. Тому таку воду зазвичай пом’якшують. Ми виявили, що ця процедура шкодить смаку чаю – якщо заварити його у максимально м’якій воді, напій буде гірким через відсутність плівки», – пояснила співавтор дослідження Керолайн Джакоміні.

До речі, якщо додати у чай ​​кислий лимон, плівка стане менш помітною, а чай – більш ароматним. Учені вважають, їх відкриття допоможе технологам готувати смачніший чай у пляшках.

Раніше ми писали про те, що названы заболевания, при которых не рекомендуется чай.

Loading...

Читайте также