Разделы:

evronomera

В регіоні

За авто на єврономерах субсидію не відбиратимуть

9

17:00, 11 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

За авто на єврономерах — субсидію не відбиратимуть. Адже не можливо встановити, кому саме належить така машина, — кажуть у Мінсоцполітики.

Наявність у громадян авто на європейських номерах неможливо врахувати при розрахунку субсидії. Про це повідомив директор директорату сім`ї і соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, правила надання субсидій були змінені, зокрема, з метою ведення коректного обліку субсидіантів, однак не урегульованим залишається питання наявності у громадян авто з іноземною реєстрацією.

«У даному випадку автомобіль на євробляхах — це проблема не тільки субсидій, а взагалі держави, тому що неможливо встановити факт належності прав на це майно. За неможливості встановити, що конкретне майно належить конкретній людині, а вона використовує його на підставі чогось, відповідно його неможливо враховувати в офіційних документах», — пояснив Музиченко.

Нагадаємо, від травня цього року порядок нарахування субсидій став суворішим. Зокрема, права на державну допомогу позбавили власників дорогих автомобілів та квартир.

Читайте також Безробітних українців масово позбавлятимуть субсидій на оплату послуг ЖКГ: які є винятки

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...