Разделы:

kava

кава

За допомогою цих спецій ви зможете зменшити шкоду від кофеїну

13

7:30, 20 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Використовуйте кожен раз нові прянощі, додавайте їх в різних пропорціях, змішуйте, експериментуйте і домагайтеся ідеального поєднання і неповторного смаку! Які саме прянощі можна додавати до кави пише roastycoffee.

Імбир. Гострий, соковитий, ароматний, сильно розігріває. У гарячому напої максимально проявляє свої властивості. Стимулює роботу кишківника. Використовують порошок, а також свіжий натертий корінь.

Гвоздика. Яскрава, пряна, надає гіркувату пікантність. Дуже добре поєднується з міцним напоєм, при цьому негативний вплив кофеїну практично нейтралізується. Здатна знизити кров’яний тиск. Є хорошим антисептиком, що дозволяє застосовувати пряність під час проблем з горлом, органами дихання.

Чорний перець (горошком) надає сильну очищальну дію на травлення, виводить токсини, покращує обмін речовин, стимулює роботу шлунка, є потужним антисептиком. Його додають в гарячу каву по 1-2 горошинки і перед вживанням дають настоятися.

Сіль дивовижний продукт. Її додають практично скрізь, навіть в рецептах приготування солодощів завжди є щіпка солі. Кавомани теж не обходяться без цієї спеції. Гурмани стверджують, що сіль створює легкий контраст, який підсилює кавовий аромат і смак.

Раніше ми писали про те, що ці 5 продуктів бадьорять значно краще, ніж кава.

Loading...

Читайте также