Разделы:

kava

кава

За допомогою цих спецій ви зможете зменшити шкоду від кофеїну

23

7:30, 20 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Використовуйте кожен раз нові прянощі, додавайте їх в різних пропорціях, змішуйте, експериментуйте і домагайтеся ідеального поєднання і неповторного смаку! Які саме прянощі можна додавати до кави пише roastycoffee.

Імбир. Гострий, соковитий, ароматний, сильно розігріває. У гарячому напої максимально проявляє свої властивості. Стимулює роботу кишківника. Використовують порошок, а також свіжий натертий корінь.

Гвоздика. Яскрава, пряна, надає гіркувату пікантність. Дуже добре поєднується з міцним напоєм, при цьому негативний вплив кофеїну практично нейтралізується. Здатна знизити кров’яний тиск. Є хорошим антисептиком, що дозволяє застосовувати пряність під час проблем з горлом, органами дихання.

Чорний перець (горошком) надає сильну очищальну дію на травлення, виводить токсини, покращує обмін речовин, стимулює роботу шлунка, є потужним антисептиком. Його додають в гарячу каву по 1-2 горошинки і перед вживанням дають настоятися.

Сіль дивовижний продукт. Її додають практично скрізь, навіть в рецептах приготування солодощів завжди є щіпка солі. Кавомани теж не обходяться без цієї спеції. Гурмани стверджують, що сіль створює легкий контраст, який підсилює кавовий аромат і смак.

Раніше ми писали про те, що ці 5 продуктів бадьорять значно краще, ніж кава.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.