Разделы:

Butter

Здоров`я

Забудьте про маргарин – дієтологи склали список найбільш шкідливих продуктів

1325

19:00, 14 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Не економити на їжі — зовсім не означає харчуватися з користю для організму, говорять лікарі. Споживання продуктів з великою кількістю цукру, солі і хімічних добавок є головною причиною проблем зі здоров’ям. Дієтологи розповіли, яку їжу слід назавжди викреслити зі свого меню.

Раніше ми повідомляли: Диетологи рассказали, как сделать живот плоским

Солодощі

«Цукор не має практично ніяких корисних властивостей, тому постарайтеся виключити його з раціону в першу чергу. Але якщо вам важко відмовитися від тістечок, печива та карамельок, скоротіть їх вживання«, — говорить британський дієтолог Ванесса Кармбі.

Низькокалорійне харчування і знежирені продукти

«Все дієтичні продукти проходять хімічну обробку — в них штучно зменшується кількість жиру і додаються підсилювачі смаку, що негативно впливає на шлунково-кишковий тракт і підсилюється тяга до солодкого«, — вважає нутріціоніст Аманда Хемілтон.

Ковбаси, сосиски і шинка

«Назавжди забудьте про перероблене м’ясо (покупні ковбаси, сосиски і шинку). Вони складаються з консервантів, барвників, низькоякісного м’яса і трансжирів. Всі ці компоненти шкодять нашому організму, так як підвищують рівень холестерину в крові«, — заявив клінічний дієтолог Мана Чаучейн.

Солодка газована вода

«Я ніколи не вживаю газовану воду і енергетики. Вони містять зашкалюючу кількість цукру і гримучу суміш з декількох штучних інгредієнтів і кофеїну«, — сказала Катаріна Кайзер, фахівець з харчування фітнес-компанії Freeletics.

Кетчуп і магазинні соуси

«Промисловий кетчуп включає багато консервантів і цукру. Краще запечіть свіжі помідори в духовці і подавайте їх як гарнір«, — радить Ріеннон Ламберт, дієтолог і засновник провідної лондонської клініки Rhitrition.

Продукти з трансжирами

«Гідрогенізовані жири — штучний, а тому дуже шкідливий продукт. Це все одно, що жувати пластик — ваше тіло просто не знає, як його переробити, тому можуть виникнути всілякі злоякісні процеси», — говорить доктор Мерилін Гленвіла, дієтолог, що спеціалізується на жіночому здоров’ї.

Маргарин

Кассандра Барнс, дієтолог: «Я намагаюся максимально уникати маргарину і спредів. Вони тільки шкодять нашому здоров’ю. Замість них я використовую кокосове і оливкове масла, які намагаюся не нагрівати при високих температурах».

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также