Разделы:

svetofor

відносини

Жінка проїхала 49 разів на червоне світло, щоб помститися колишньому

34

12:45, 19 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

У китайській провінції Чжецзян на сході країни Audi за пару днів 49 разів проїхала на червоний сигнал світлофора, не рахуючи порушення швидкості. Виявилося, за кермом машини була надзвичайно ображена жінка, котра таким чином мстилася своєму колишньому.

Як з’ясувалося, господар автомобіля нічого про це не підозрював – він лише позичив машину знайомому на його прохання. І він не знав, що його приятеля насправді попросила про це його колишня дівчина, яка задумала хитрий план через те, що він недавно кинув її та пішов до іншої жінки. І підступна помста цілком собі вдалася, пише Insider.

Камери фіксації порушень у провінції Чжецзян на сході Китаю засікли Audi, яка за два дні 49 разів промчала на червоний сигнал світлофора й один раз серйозно перевищила швидкість у місті. Поліція затримала власника автомобіля, але під час розслідування з’ясувалося, що він ні до чого – у цьому виявилися винні його колишня дівчина і її спільник.

Як повідомляє видання, жінка, котру звуть Лу, була ображена на власника Audi Чена за те, що він кинув її. Щоб помститися, вона попросила їх спільного знайомого позичити у Чена його автомобіль на кілька днів. Той, нічого не підозрюючи, погодився, після чого Лу віддала Audi своєму спільнику – хлопцеві, котрого звуть Чжу.

Пізніше той повідомив поліції, що давно був закоханий в Лу й охоче погодився зробити для неї все, що вона попросить – в обмін на побачення з ним. Жінка віддала йому чужу Audi та веліла відчайдушно порушувати правила, щоб Чен у результаті отримав штрафи на величезну суму і привернув увагу поліції. Як не дивно, Чжу не збентежило її прохання і він не придумав нічого кращого, крім як ганяти містом і проїжджати світлофори на червоне світло. Поліція не повідомляє, яке покарання загрожує учасникам цієї схеми, але просто так це їм з рук не зійде.

Раніше ми писали про те, що на Рівненщині засудили 71-річного чоловіка, який намагався спалити колишню дружину (ВІДЕО).

Loading...

Читайте также