Разделы:

para

Суспільство

Жінки не закохуються з першого погляду: несподівана заява науковців

71

17:30, 18 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Кохання з першого погляду серед жінок не існує. Так вважають науковці з Британії. Вони у рамках дослідження довели: має пройти до шести зустрічей, поки представниця прекрасної половини людства зрозуміє, що закохалася в чоловіка.

Жінки мають мудрість, яка, зі слів вчених, не дає їм закохатися відразу, пише maximum.fm

Дослідження доводить, що більшості жінок потрібна повна картина чоловіка, щоб зрозуміти свої почуття стосовно нього. Проаналізували вчені те, як середньостатистична жінка оцінює потенційного обранця.

Спочатку погляд падає на риси обличчя й очі, зачіску. Потім – на руки, часом на безіменному пальці можна побачити кільце. Тоді, швидше за все, про серйозні стосунки з цією людиною краще забути. Наступний важливий параметр – взуття. Більшість жінок віддають перевагу охайним чоловікам, розповідають дослідники.

Якщо чоловік може без сумнівів закохатися у жінку з першого погляду, то зворотний зв’язок може статися з великою затримкою. Саме тому вчені рекомендують представникам сильної половини людства поводитися менш імпульсивно, якщо у перші дні знайомства не видно явних знаків уваги. Можливо, жінка складає загальну картину, щоб прийняти правильне рішення.

Читайте також: Медики рассказали, какая болезнь скрывается за сухостью во рту

Loading...

Читайте также