Разделы:

В регіоні

14:00, 30 Сентябрь 2018

631

Життя в глибинці: прибуткове село на Одещині пахне сиром та вином (ВІДЕО, ФОТО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Щороку з карти України зникає близько 30-ти населених пунктів. У селі нема чого робити — вважає більшість молоді і їде до великих міст. Та життя в глибинці може бути яскравим і прибутковим. На Одещині, у селі, де вівчар отримує більше, ніж сільський голова.

Тут багато хто розмовляє та навіть співає українською, але чистокровних українців у селі майже немає. В середині минулого століття, після війни, до Веселої Долини пересилили представників понад 30-ти національностей.

selo vesela doluna

Коли ще в 90-х жителі сусідніх сіл масово стали полишати рідні домівки та переїжджати до великих міст, у Веселій Долині навпаки — засукали рукава й узялися підіймати рідне село. Кожен знайшов собі справу до душі, ще й став заробляти непогані гроші.

selo vesela doluna

selo vesela doluna

Спочатку здається, що Весела Долина — звичайне село. Та варто проїхати кілька кілометрів місцевими вуличками, і потрапляєш до якогось зовсім іншого світу. Дороги — вимощені бруківкою. Маленькі кольорові будиночки, наче казкові. А повітря пахне сиром і вином.

Цей чарівний клаптик землі — колишнє молдавське поселення — Фрумушика, звідси до кордону з Молдовою рукою подати. Тут кожен із туристів знайде для себе щось цікаве. Для тих, хто захоплюється історією, є парк скульптур.

selo vesela doluna

selo vesela doluna

selo vesela doluna

А ще тут є своєрідний парк розваг. Чимало туристів, зокрема із Молдови, їдуть сюди саме заради нього. І всі везуть звідси сувеніри та чудовий настрій. Натомість — залишають гроші, які місцеві жителі витрачають на розбудову села. Вкотре доводячи, що не всі українські села занепадають, і що далеко не всі поспішають проміняти свою затишну домівку в глибинці на тісну квартиру в галасливому мегаполісі.

Раніше ми повідомляли Город Новоград-Волынский хотят переименовать

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.