Разделы:

В регіоні

14:00, 30 Сентябрь 2018

612

Життя в глибинці: прибуткове село на Одещині пахне сиром та вином (ВІДЕО, ФОТО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Щороку з карти України зникає близько 30-ти населених пунктів. У селі нема чого робити — вважає більшість молоді і їде до великих міст. Та життя в глибинці може бути яскравим і прибутковим. На Одещині, у селі, де вівчар отримує більше, ніж сільський голова.

Тут багато хто розмовляє та навіть співає українською, але чистокровних українців у селі майже немає. В середині минулого століття, після війни, до Веселої Долини пересилили представників понад 30-ти національностей.

selo vesela doluna

Коли ще в 90-х жителі сусідніх сіл масово стали полишати рідні домівки та переїжджати до великих міст, у Веселій Долині навпаки — засукали рукава й узялися підіймати рідне село. Кожен знайшов собі справу до душі, ще й став заробляти непогані гроші.

selo vesela doluna

selo vesela doluna

Спочатку здається, що Весела Долина — звичайне село. Та варто проїхати кілька кілометрів місцевими вуличками, і потрапляєш до якогось зовсім іншого світу. Дороги — вимощені бруківкою. Маленькі кольорові будиночки, наче казкові. А повітря пахне сиром і вином.

Цей чарівний клаптик землі — колишнє молдавське поселення — Фрумушика, звідси до кордону з Молдовою рукою подати. Тут кожен із туристів знайде для себе щось цікаве. Для тих, хто захоплюється історією, є парк скульптур.

selo vesela doluna

selo vesela doluna

selo vesela doluna

А ще тут є своєрідний парк розваг. Чимало туристів, зокрема із Молдови, їдуть сюди саме заради нього. І всі везуть звідси сувеніри та чудовий настрій. Натомість — залишають гроші, які місцеві жителі витрачають на розбудову села. Вкотре доводячи, що не всі українські села занепадають, і що далеко не всі поспішають проміняти свою затишну домівку в глибинці на тісну квартиру в галасливому мегаполісі.

Раніше ми повідомляли Город Новоград-Волынский хотят переименовать

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...