Разделы:

nauka

Наука

Журнал Science назвав десять найважливіших досягнень року

30

18:15, 22 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Найважливішим досягненням стала група методів, що дозволяє відстежувати розвиток ембріонів на клітинному рівні. Крім того, журнал відзначив метеоритний кратер у Гренландії, ідентифікацію нейтрино, який прибув з далекої галактики і розробку ліків на основі РНК-інтерференції, повідомляє maximum.fm

Раніше ми повідомляли: Ученые обнаружили неизвестную науке змею

Вчені не забули про знахідку кісток дівчинки неандертальського-денисівського походження і визначення органічних речовин у скам’янілостях Білого моря.

У списку соціально значимих подій можна побачити розкриття злочину 40-річної давності, якому сприяла знахідка ДНК родича злочинця.

Нагадав журнал і про провали року, до яких зарахував ситуацію з глобальним потеплінням; пожежу в національному музеї Бразилії, у якому було знищено велику кількість цінних експонатів; сумнівні досліди китайського вченого з ембріонами.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.