Разделы:

Суспільство

11:30, 16 Сентябрь 2018

1073

Журналісти дізналися рецепт приготування печива, яке не псується навіть через рік (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Уявіть печиво, яке не зіпсується і буде смачним навіть за рік після приготування. Ви скажете — це вигадка. А от і ні. Є таке печиво — називається воно «біскотті». А от де його приготували вперше і як зробити це самому вдома дізналися журналісти.

Найпопулярніше італійське печиво. Рецепт з’явився у місті Прато, ще у 13 столітті. А от хто саме його автор — невідомо. З італійської назва «біскотті» (biscoctus) означає «Двічі випечене».

Аби приготувати печиво, тісто формують у вигляді батона, запікають, потім розрізають на скибочки і знову запікають. Саме завдяки цьому, смаколик може залишатися свіжим протягом цілого року. Римський письменник Пліній Старший казав про біскотті: «це печиво буде їстівним навіть через століття».

pechen'e

Зараз біскотті популярне в усьому світі. Його основний рецепт залишається незмінним. Змінюються лише домішки — цукати, шоколад, горіхи, мармелад, навіть родзинки. Залежно від цього — змінюються й назви: Біскотті Ді, Прато, Біскочус, Кантуччіні.

pechen'e

pechen'e

Тож, як захочете приготувати смаколик, ось рецепт. У борошно додають цукор, розпушувач, яйця та мигдаль. Ретельно вимішують і формують ось такі ковбаски. Їх відправляють у добре розігріту духову шафу на тридцять хвилин. Виймають, нарізають ще гарячими — тоненькими скибочками — та знову відправляють у духову шафу — хвилини на три.

Раніше ми повідомляли Бесподобное лимонное печенье на кефире, которое тает во рту

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...