Разделы:

В регіоні

15:45, 18 Октябрь 2018

145

Хірурги з США приїхали до Києва: журналісти побували на відкритій операції з видалення онкопухлини (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Операції по-американськи. Хірурги з-за океану приїхали до Києва, аби навчити наших медиків проводити втручання швидко, без розтину та без реабілітації.

У США цим займаються роботи. На відкритій операції побували журналісти.

На операційному столі пацієнтка. Діагноз: пухлина товстої кишки. Очі хірургів прикуті до екрана: на шкірі в жінки всього кілька невеликих надрізів. Важко повірити, але саме через них хірурги видаляють онкопухлину.

Читайте також МОЗ нарешті дасть гроші онкохворим, чиї родичі живуть під відомством уже 40 днів (ВІДЕО)

Керує процесом Віталій Пойлін. Киянин, а нині — професор медичної школи Гарвардського університету. В Україну приїхав, щоб поділитися досвідом проведення операцій, які не потребують великих розрізів.

Хірургічні втручання без розтину в Київській обласній лікарні проводять уже кілька років. Медики кажуть: зараз у такий спосіб оперують чи не 80 відсотків пацієнтів. Після такого втручання хворий швидше стає на ноги.

За діями хірурга з актової зали лікарні спостерігають сотні медиків. Кажуть, у земляка з досвідом роботи за кордоном є чого повчитися. Вартість одного робота близько трьох мільйонів доларів. Електронним хірургом медик керує за допомогою комп’ютера. Результат значно точніший, ніж коли робиш усе руками — каже Віталій Пойлін. Лікар сподівається, що незабаром приїде до України ділитися досвідом робото-хірургії.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...