Разделы:

zlata ognievich

Личности

Злата Огневич показала, як підтримує ідеальну фігуру в формі (ВІДЕО)

398

22:30, 6 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Співачка Злата Огневич почала активно вести свій блог в Instagram. Артистка демонструє не тільки свої розкішні вбрання, але й наполегливі тренування.

Поєднувати спорт з чималою кількістю справ – можливо. В цьому переконана Злата Огневич. Зірка, яка активно гастролює, бере участь у стильних зйомках та світських заходах, показала, наскільки легко можна викроїти час для підтримки ідеальної фігури.

Читайте також Життя Демі Ловато після передозування наркотиками: співачка показала фото без макіяжу

Злата Огневич показала своє тренування

За словами Злати Огневич, багато українок витрачають години на соціальні мережі. Цей час вони з легкістю можуть присвятити своєму здоров’ю та зайнятись спортом.

«Якщо хочеш результат в будь-якій своїй діяльності – виходь із зони комфорту! Будь сильнішим за свої звички, покажи іншим людям, що все можливо і вся сила є в нас! Кидаю тобі виклик і пропоную дещо змінити», – мотивує Злата Огневич.

Співачка поділилась відео, на якому вона демонструє 5 вправ на прес. Злата Огневич пропонує виконувати їх 15 – 20 разів. Спершу варто робити по одному підходу, а вже за тиждень «збільшувати градус напруги до 20 – 25 разів». В ефективності вправ не слід сумніватись, адже фігурі Злати Огневич може позаздрити кожна жінка.

View this post on Instagram

#60секундПРО 💋 . Скільки часу Ти витрачаєш на інстаграм, фейсбук або просто «плавання» в інтернеті 🌍? Якщо відповісти чесно- я почую від тебе слово «Багато!»😯😅 Є прекрасна альтернатива 🔥💪🏼 Якщо хочеш РЕЗУЛЬТАТ в будь-якій своїй діяльності- виходь із зони комфорту! 🙌🏽 Будь сильніше, ніж твої звички і покажи іншим Людям, що все можливо і ВСЯ сила- є в нас ! Кидаю Тобі виклик і пропоную дещо змінити!))) . 👉🏼починати можна вже сьогодні, а не так, як зазвичай: « От в новому році/ завтра я зроблю і те, і те, і буду таким успішним, сильним, гарним, САМИМ-САМИМ»! 👊🏼☝🏽😻 Тепер, щодо вправ на відео: . 🔹Це вправи на прес. Їх 5 ( але насправді- таких вправ існує безмежна кількість😎)! . 🔹Кожну з вправ ми робимо 15-20 разів поспіль, для перших двох тижнів вистачить ОДНОГО підходу. . 🔹Під кінець другого тижня я рекомендую підвищувати градус напруги і робити не менше 20-25 рухів поспіль з однієї вправи, залишаючи всі ці 5 вправ. . . 👉🏼🔴Що робити далі, розповім пізніше, а поки- на коврик і вперед! Я вірю в Вас, мої прекрасні дівчатка!!! 🙌🏽🧘🏽‍♀️💜 . . 📍P.S. В фіналі відео я роблю масаж спеціальним вібруючим м‘ячем, який називається «Гіперсфера» 🎾 #златаогневич #zlataognevich #fitness #sport #lifestyleblogger #vlog #kyiv #ukraine #київ #україна #спорт #зож

A post shared by ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich) on

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...