Разделы:

zodiak

Суспільство

Знаки Зодіаку, які зовсім не вміють любити

196

8:30, 27 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Люди з «холодним» серцем. А вам часто такі зустрічаються? Вони тримають всі емоції всередині себе, практично ніколи не скажуть ласкавого слова.

Козероги – люди цього знака страшні трудоголіки. Все, що їх цікавить в житті зазвичай впирається в роботу і гроші. Козероги доволі дріб’язкові і скупі в прояві почуттів, пише maximum.fm

Їх залицяння занадто нудні, банальні і передбачувані. Козеріг ніколи не стане співати вам серенади під вікном і задаровувати квітами.

Близнюки – не варто дивуватися щодо вітряних і нестабільних Близнюків. Їх доля – швидкоплинні і часті романи. Ні про яку серйозність і кохання й мови йти не може. Близнюки занадто активні, бажають постійного різноманітності в житті, тому їм не хочеться вступати в шлюб.

Тельці – представники цього знака Зодіаку воліють холодний розрахунок щодо створення сім’ї і народження дітей. Гроші, кар’єра – ось все, що, як правило, цікавить Тельців, насамперед. Ці люди спокійно створять сім’ю, якщо їх партнер багатий і просто влаштовує, як людина. Тельці рідко одружуються (виходять заміж) по любові.

Читайте також: Як оливкова олія допомагає продовжити життя

Loading...

Читайте также