Разделы:

Benjamin Clementine

За кордоном

Знаменитий британський співак йде зі сцени

690

20:15, 8 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Один з найпопулярніших виконавців сьогодення – Бенджамін Клементин – заявив про свій відхід зі сцени. На прощання британський виконавець ганського походження презентував власну інтерпретацію вірша Оскара Уайльда.

Про своє рішення Бенджамін повідомив фанатам у Facebook 5 листопада.

Читайте також Джон Бон Джові: життя легендарного співака

Бенджамін Клементин йде зі сцени

«Я радий представити вам останню пісню Бенджаміна Клементина. З моєю великою любов’ю до великого Оскара Уайльда, я наткнувся на цей вірш в одній зі своїх особистих колекцій, і, чесно кажучи, я вперше випустив цю після для нового неймовірного фільму мого друга Джуліана Шнабеля «#Ateternitysgate», але він провалився», – зізнався у своєму листі артист.

Бенджамін додав, що ця пісня все одно знайшла своє призначення у новій кампанії його друга Fiftysix.

«Завдяки компанії Vacheron Constantin і Abbey Road Studios мою композицію почули шанувальники. Як завжди, моя музика – для мене і моїх фанатів! Дякую за вашу підтримку протягом багатьох років. Я знаю, що ми зустрінемося знову в якомусь наступному вимірі вічності!», – підсумував свій допис розчулений Клементін.

У новій композиції вокал Клементина і його гру на фортепіано доповнив струнний оркестр на чолі з віолончелісткою Барбарою Ле Лівр.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...