Разделы:

kvartalchervonuh lihtariv

За кордоном

Знаменитий «Квартал червоних ліхтарів» можуть прибрати з центру Амстердама (ВІДЕО)

59

19:30, 27 Ноябрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Знаменитий «Квартал червоних ліхтарів» можуть прибрати з центру Амстердама. Натомість на його місці планують облаштувати житловий район. Чому ж столиця Нідерландів може втратити чи не головну свою візитівку?

Читайте також В Амстердамі може зникнути головна пам’ятка міста

Це місце у путівнику кожного, хто приїздить до Амстердама. Щорічно «Квартал червоних ліхтарів» відвідує 200 тисяч туристів. В основному — приходять сюди за колоритними фотографіями і просто з цікавості — буквально щоб повитріщатися на дівчат у вікнах-вітринах. Проте звертатися за їхніми послугами не поспішають. І це знижує дохід робітниць бізнесу інтимних послуг.

kvartalchervonuh lihtariv

В Амстердамі проституція дозволена офіційно. Усі жінки легкої поведінки працюють у так званому «Кварталі червоних ліхтарів» — проте через надмірну популярність цього історичного місця працівниці відчувають купу незручностей. Натовпи туристів не лише відлякують клієнтів, а й заважають роботі комунальних служб. Уже зараз мерія змушена тимчасово забороняти роботу деяких закладів, аби прибрати тут сміття. А влада Амстердама вже запропонувала перемістити квартал в інші райони — щоб відновити його нормальну роботу.

kvartalchervonuh lihtariv

Політики вже виступають за перенесення «Кварталу червоних ліхтарів» з історичного центру. На новому місці не буде екскурсійних маршрутів. А це підвищить безпеку, анонімність жінок і привабить більше клієнтів.  Сам «квартал червоних ліхтарів», який має багату історію і є одним з найстаріших в Амстердамі, планують повністю переобладнати на житловий район.

Влада Амстердама навесні вже посилила правила відвідування «Кварталу червоних ліхтарів». Аби обмежити втручання у приватне життя його працівниць.  Екскурсоводів зобов’язали стежити за тим, щоб люди не тільки не фотографували дівчат у яскравих вітринах, а й стояли до них спиною. Щорічно Амстердам відвідує близько 18 мільйонів іноземних туристів, це більше, ніж усе населення Нідерландів разом узяте. І це вже не перша спроба очистити центр міста від «жриць любові», однак попередні були безуспішними.

 

Loading...

Читайте также