Разделы:

semiya

За кордоном

Знайдена найбагатодітніша мама нашого століття

292

12:30, 28 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

В Африці в Уганді живе унікальна жінка Маріам Набатанзі – у неї 39 своїх дітей. У свої 38 років вона є найбільш багатодітною матір’ю 21-го століття. Перші пологи у неї були у віці 13 років, пише maximum.fm

У Маріам рідкісна особливість організму, завдяки якій вона майже завжди народжує більше однієї дитини. Вона дала життя шести двійнятам, чотирьом трійнята і п’яти четвернятам. Через патології яєчників протизаплідні їй протипоказані, а щоб не було проблем зі здоров’ям, місцеві лікарі радили їй продовжувати народжувати.

Всі діти живуть у невеликому будиночку. Три роки тому від жінки пішов чоловік, тому вона всіх виховує самотужки. Коли дівчина виходила за нього заміж у 12-річному віці, йому було 40 років. Тобто, пішов він у віці 63-х.

Читайте також: В Австралии убьют около двух миллионов кошек

Найбільша кількість дітей у світі, що були народжені однією жінкою – 69. Цей рекорд, встановлений близько 200 років тому російської селянкою, до сих пір не вдалося побити нікому.

Маріам Набатанзі - фото 324311

Маріам Набатанзі
Знайдена найбагатодітніша мама нашого століття - фото 324310
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.