Разделы:

otpechatki

Новости

Знайдено спосіб обійти сканер відбитків пальців будь-якого смартфона

251

15:45, 20 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Фахівці з мережевої безпеки з Нью-Йоркського університету змогли обійти захист будь-якого смартфона, що має дактилоскопічний сканер. Дослідниками була розроблена «відмичка», здатна обдурити біометричні системи ідентифікації.

Читайте також Xiaomi выпустил «умный» чемодан со сканером отпечатков пальцев (ФОТО)

<p style="text-align: justify;">У зоні ризику опинилася величезна кількість смартфонів. Фото: wikiwebdir.com</p>

1542667512.4772

Як показали результати дослідження, сканер відбитків пальців може часом давати збої і приймати помилковий малюнок на пальці в 1 з 1000 випадків. Дослідникам вдалося знизити цей показник до 1 випадку з 5. Відбитки пальців можуть бути штучно створені з використанням машинного навчання і використовуватися для обману систем аутентифікації.

_1_04

Дослідники встановили, що датчики сканують зображення відбитків пальців лише частково – тільки в точках безпосереднього контакту. Таким чином, ймовірність того, що будуть виявлені відбитки, які частково збігаються, істотно збільшується.

Зараз подібні системи використовуються в понад 50% смартфонів, виготовлених 2017 року, включаючи iPhone 8. 2019-го кількість смартфонів з подібною вадою збільшиться до 71%, що збільшить ризик злому смарфона.

Loading...

Читайте также