Разделы:

ochki

Суспільство

Знайомо очкарикам: проблеми власників окулярів в одному фото

190

13:00, 13 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Окулярами сьогодні навряд чи когось можна здивувати, адже їх носять не лише люди з проблемним зором, а й просто для стилю. Але у всіх них є спільні проблеми, про які дуже рідко говорять.

На платформі Reddit користувач з ніком kattiper поділився колажем з дуже болючих кадрів для всіх, хто ходить в окулярах. За короткий час допис зібрав понад 37 тисяч переглядів та більше як тисячу коментарів, пише maximum.fm

«Усі говорять про те, я складно спати з навушниками. Ви забули про страждання людей, які носять окуляри», – відзначив автор. І справді, на колажі можна побачити усі незручні та малоприємні нюанси, з якими стикаються люди з не надто хорошим зором.

Читайте також: В Египте нашли более 80 уникальных захоронений

Everyone is talking about how disturbing sleeping with headphones is. You forgot the suffering of people who wear glasses from r/funny

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.