Разделы:

PlayStation Store і Xbox Store

Новости

Знижки на відеоігри: в PlayStation Store і Xbox Store влаштували шалений новорічний розпродаж

28

22:45, 25 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Нещодавно великий зимовий розпродаж у своєму цифровому магазині Steam запустила компанія Valve. Проте не лише PC-геймери отримають можливість придбати гру зі знижкою. Про запуск розпродажу до різдвяних та новорічних свят оголосили Sony та Microsoft, передає 24tv.ua.

Читайте також На Google Play знайшли шкідливі ігри

Результат пошуку зображень за запитом "PlayStation Store і Xbox Store"

В обох магазинах вже стартували новорічні акції, і користувачам залишається лише найскладніше: не дати волю внутрішньому шопоголіку.

Розпродаж в PS Store в першу чергу радує своїми ексклюзивами: компанія не стала скупитися, а тому знижки діють і на унікальні для платформи пропозиції. God of War, яка заслужено отримала статуетку як найкраща гра 2018 року, обійдеться в 949 гривень. Marvel’s Spider-Man – супергеройський екшен, – в 1 199 гривень за звичайну версію та 1 499 гривень за розширене видання. Horizon Zero Dawn, яка минулого року наробила багато шуму, зараз можна купити за 649 гривень.

Окрім того, зі знижкою 35% доступна нещодавно анонсована гра Call of Duty: Black Ops 4, яка зараз коштує 1 299,35 гривень. Також зі знижкою можна придбати гру Red Dead Redemption 2 – її вартість 2 199,12 гривень.

Loading...

Читайте также