Разделы:

sestra megan markl

За рубежом

Знову за старе: сестра Меган Маркл надіслала дошкульний різдвяний лист

387

22:00, 26 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

53-річна сестра герцогині Сассекської Саманта Маркл продовжує втручатись в особисте життя своєї родички. Напередодні Різдва вона надіслала Меган Маркл послання, у якому просила налагодити стосунки з рідним батьком. Про це повідомляє 24tv.ua.

Читайте також По стопам Меган Маркл: Принц Вільям і Кейт Міддлтон порушили королівський протокол

Лист з текстом різдвяного послання з’явився в онлайн-виданні Mirror. Скандальна сестра Меган Маркл наголошує, що після всіх конфліктів з їхнім батьком Томасом вони повинні нарешті сісти «за стіл переговорів».

«Цей лист не повинен бути формальним. Свята – це час родини. Як ти знаєш, тато намагався зв’язатися з тобою, і йому дуже боляче від того, що ти уникаєш його. Життя коротке, і ти знаєш, що наш батько – чудова людина. Будь ласка, подаруй йому радість, покажи, що ти любиш його. Час прийшов. Будь ласка, подумай про це», – звернулась до своєї рідної сестри по батькові Саманта Маркл.

Саманта Маркл

До слова, конфлікт у сім’ї Меган Маркл виник ще на початку 2018 року. Перед королівським весіллям Меган з принцом Гаррі родичі герцогині Саассекської, включно з сестрою Самантою Маркл та батьком Томасом Марклом, почали згадувати її минуле у негативному ключі, а також звинувачувати жінку у тому, що вона соромиться своєї родини. На весіллі батько Меган Маркл так і не був, однак після цього ні він, ні Саманта Маркл не припинили давати скандальні інтерв’ю і постійно нагадувати про себе.

Loading...

Читайте также