Разделы:

puteshestvie

Суспільство

З’явилася вакансія мандрівника з зарплатою 2500 доларів в тиждень

122

11:12, 8 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Сайт люксових речей HushHush опублікував вакансію високооплачуваного мандрівника. Від претендентів вимагають їздити по всьому світу і тестувати розкішні апартаменти.

Так, кандидат, який успішно пройде відбірковий тур, повинен буде їздити по світу і оглядати дорогу нерухомість. Наприклад, розкішний замок на французькій Рів’єрі, іспанську віллу з 25 спальнями, будинок на березі океану в ексклюзивному клубі Ocean Reef у Флориді або величезний особняк в районі Сан-Франциско, пише maximum.fm

Крім того, в обов’язки мандрівника входить складання докладного звіту про кожен об’єкт на 800 слів з описом його зручностей, а також оцінкою доступності, дизайну і придатності для розміщення на сайті HushHush. За виконання вимог організація обіцяє платити працівникові приблизно 2,5 тисячі доларів тиждень.

Також роботодавець уточнив, що вони шукають людей з відсутністю судимостей, наявністю справжнього паспорта і умінням писати рецензії в найкоротші терміни. «Претенденти також повинні продемонструвати свою надійність, талант помічати деталі і навички написання хороших текстів», – йдеться в оголошенні.

Читайте також: Рожевий супермісяць з’явився на небі: дивіться фото унікального явища

Loading...

Читайте также