Разделы:

nabor

Авто

З’явився набір-конструктор, за допомогою якого можна створити будинок на колесах

846

8:55, 19 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

З його допомогою можна перетворити фургон на будинок на колесах.

У нього входять безліч деталей з фанери, подушки, дроти та різні кріплення. Їх можна комбінувати по-різному, створюючи бажаний інтер’єр, а при необхідності швидко демонтувати, пише Motor1.

У VanLab передбачили безліч конфігурацій розміщення меблів. Наприклад, у кухонній зоні можна залишити місце для плити, раковини та холодильника, а можна пожертвувати ними, розширивши робочу площу. Також є деталі для збирання складного столика, скриньок для зберігання та подушки для сидінь, які перетворюються на спальне місце. Дроти, запобіжники та вимикачі входять до набору.

Панелі меблів зроблені з легкої фанери та монтуються на дерев’яну підлогу. З переробленням фургона на кемпер за допомогою інструкції можна впоратися за вихідні, запевняють в VanLab. Сам процес, за словами творців, схожий на збірку меблів з Ikea.

Усього задумано три розміри наборів: маленький, середній і великий. Проте підійдуть вони не будь-якій моделі. Маленькі набори доступні для мікроавтобусів Nissan NV200 і Chevrolet City Express, великий призначається Ford Transit LWB, а середні варіанти поки у розробці. Вони відрізняються передбаченим оснащенням: Nissan і Chevrolet отримали елементи для односпального ліжка, натомість довгобазний Ford – для двоспального.

image (1)

image (2)

image (3)

image (4)

image (5)

image (6)

Вартість наборів у залежності від комплекту та бажаного обладнання варіюється від 3999 доларів до 7995 доларів. Щоправда, доставка за межі США поки недоступна.

Раніше ми писали про те, що у Китаї виявили гігантську статую Будди: на ній тримається багатоповерховий будинок.

Loading...

Читайте также