Разделы:

шоу-биз

13:10, 24 Сентябрь 2018

277

Перший крок у стосунках зробила вона: історія кохання Лінди Істман та Пола Маккартні (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Перший крок у цих стосунках зробила вона. Просто написала хлопцю свій номер телефону, і він подзвонив. Так починалася історія кохання фотографа Лінди Істман та Пола Маккартні.

Вони прожили разом тридцять років та виховали трьох дітей. Після смерті дружини 1998, сер Пол брав шлюб ще кілька разів. Та чи змогла інша жінка замінити його Лінду?

Травень 68. «Бітлз» у Нью-Йорку. Ажіотаж неймовірний:  музикантів зустрічає натовп фанаток. Серед них — молода фотожурналістка — Лінда Істман. Наступного дня на прес-конференції вона ніби ненароком залишить Полу свій номер. А він -зателефонує.

Того ж 68-го напруження між учасниками ліверпульської четвірки  сягає піку. Група розпадається, а роман Пола і Лінди набирає обертів. У цей непростий час Маккартні знаходить розраду в єдиній жінці, яка останніми місяцями мала для нього величезне значення. Вони одружилися в березні 69-го, в серпні — у них народилася дочка Мері.

makkartni istman

На тридцять років Маккартні випав зі списку найвідоміших холостяків світу. У пари народилося троє дітей. Разом із Ліндою вони писали музику, їздили на гастролі. Багато хто називав цю сім’ю зразковою і найміцнішою парою у світовому шоу-бізнесі.

makkartni istman

makkartni istman

Але 95-го року лікарі діагностували в Лінди страшну хворобу. Пол не шкодував грошей. Подружжя зверталося до найкращих лікарів. На якийсь час Лінді ставало краще, закохані навіть вибиралися на прогулянки, але в квітні 98-го вона пішла з життя.

Вийти на публіку Маккартні зміг тільки через 13 місяців. На доброчинній церемонії він познайомився з моделлю Гізер Міллз. Вона відкрила свій фонд після того, як потрапила в страшну аварію і втратила ногу. Мужність дівчини вразила Маккартні. Він став допомагати їй, і за діловими зустрічами не помітив, як закохався. Пара одружилася 2002-го. Але довгим і щасливим цей шлюб не став. Пол незабаром зрозумів, що Гізер більше цікавлять його статки, ніж почуття.

Сумував Пол Маккартні недовго — за кілька місяців після розлучення музиканта побачили з новою подругою — мільйонеркою Ненсі Шевелл. Свої почуття Пол і Ненсі перевіряли 4 роки, а дев’ятого жовтня 2011, у день народження Джона Леннона, вони побралися. Церемонія відбулася в тому ж приміщенні,  де більш як 40 років тому Маккартні брав шлюб із Ліндою.

Раніше ми повідомляли Пол Маккартни отыграет бесплатный концерт на YouTube

Теги:

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также