Разделы:

Туризм

Північна Корея: життя зсередини

6969

10:30, 5 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Північна Корея чи не найбільш закрита країна у цивілізованому світі. Туристам не можна покидати територію готелю чи досліджувати країну самостійно. Всі іноземні гості повинні супроводжуватись наглядачем, а щоб зробити будь-яке фото необхідний дозвіл. Фотограф Тейлор Пембертон опублікував рідкісну серію фотографій з подорожі до таємничої КНДР у своєму Instagram https://instagram.com/pemberton/.

Світлини дають можливість подивитись, як живе країна. Однак фотограф наголошує: «Я думаю, важливо пам’ятати, що моє уявлення Північної Кореї тільки дуже маленький шматочок того, що насправді там відбувається «.

Комуністичного диктатора Кім Ір Сена вже протягом багатьох років немає у живих. Проте відданість народу своєму вождю та його родині вражає. 1.У своєму описі до фото Тейлор зауважив, що у кожному місті відчутна присутність Ір Сена і надзвичайна прив’язаність до лідерів держави.1.2.Одна з перших речей, яку Ви зробите по приїзду до Північної Кореї — підете вшанувати пам’ять Кім Ір Сена і Кім Чен Іра. Шана до родини правителів настільки потужна, що покійних  Верховних лідерів оплакують і сьогодні. Ці бронзові статуї висотою 22 метри, побудовані в центрі міста Пхеньяна.2.Волейбол на площі Кім Ір Сена аж ніяк не нагадує те, як виглядають спортивні ігри в інших країнах. У Північній Кореї, нібито зупинився час.3.Бодай трохи наблизитись до буденного життя мешканців можна у столичному метро, ​​що знаходиться на глибині 100 метрів.4.ЗМІ давно створило образ Північної Кореї щодо обмеженої свободи і доступу до інформації. Фотограф дописує: “Це єдині публічні новини, що я бачив у Пхеньяні, де кожний заголовок і кожне зображення — дань поваги до КНДР і великого лідера”.5.Позаяк туристам не можна покидати готель без дозволу та супроводу, корейці облаштували комфортні умови для гостей. Величезна будівля з гостинними працівниками — все у своєрідній атмосфері та ретро стилі.6.Ось такі краєвиди за межами столиці Пхеньяна. 7.Все досить скромно та спокійно, у своїх описах до фото Тейлор Пембертон чітко продемонстрував, що відстороненість від зовнішнього світу дається у знаки.7.1.Вдалось сфотографувати безтурботних школярів.8. “Я не можу допомогти, але цікаво, з чим нове покоління Північної Кореї зіткнеться”, — коментує фотограф.8.1.КНДР з 15 серпня 2015 року живе в окремій часовій зоні. Стрілки годинників вони перевели на півгодини назад, влада КНДР пояснила, що власну часову зону вони вводять в честь 70-річної річниці кінця японського верховенства над корейським півостровом.9.До 1945 року Корея була японською колонією, тому День визволення — масштабне свято.10.Фотограф, ділячись враженнями, підмітив, що у цей день мешканці виглядають трохи веселішими, ніж зазвичай.10.2. Відбуваються масові гуляння, але в специфічному, властивому тільки для КНДР, дисциплінованому стилі.10.1.А ось так виглядає центр Пхеньяна (площа Кім Ір Сена), коли немає жодних дефіляд.11.Життя поза Пхеньяном — просте, буденне, оточене гарною природою, але відсторонене від 21 століття.12.

12.1.

12.2.

 

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.