Разделы:

gonki

В регіоні

13 жовтня на картодромі «Лтава» відбудеться 5 етап автоперегонів в дисципліні TIMEATTACK

24

10:09, 23 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Близько року тому організатори змагань LTAVAATTACKSERIES заявили про те, що проект завершено. І після нетривалої інтриги було зрозуміло що це не завершення змагань, а лише їх розвиток та розширення кордонів.

У 2019-му стартував проект під назвою UNITEDTIMEATTACKSERIES. Автомобільні змагання, під час яких головне проїхати коло за якнайменш короткий час. І у фіналі 13 жовтня на картодромі «Лтава» ми матимемо змогу побачити підсумки того, що з цього вийшло, пише np.pl.

Організатором змагань Всеукраїнського масштабу вже не один рік поспіль є Андрій ПРИХОДЬКО. Він збирає пілотів, команду та глядачів майже з усіх міст України у Полтаві з метою розвитку автоспорту нашого міста й організації змістовного дозвілля, яке б приносило користь та заряджало позитивними емоціями. Нагадаємо, що наразі пройдено 4 етапи автоперегонів, з них 2 у місті Полтава й стільки ж у Кам’янському. Кожного разу обирали переможців у шести залікових класах, а 13 жовтня на LtavaRing визначать кращих з кращих за підсумками усього сезону.

Читайте також: Невловимі злодії обікрали село на Полтавщині (ВІДЕО)

До того ж фінал буде не простий, а подвійний,адже додатково проведуть Фінальний(7етап) Національної Серії України з тайматтак CarreraTIMEATTACK в якій приймають участь лише власники автомобілів марки Porshe –. Тож, напружений фінал стане ще драйвовішим, і традиційно буде супроводжуватися презентацією пілотів та спортивних авто на Театральній площі о 18:30 напередодні – 12-го жовтня. Кожен матиме змогу ближче познайомитися з пілотами, з їхнього дозволу сфотографуватися чи посидіти в машині. Після цього дійства, зазвичай, кожного разу у соцмережах з’являються круті світлини чи селфі, тому будемо вдячні за наявність хештегу #unitedtimeattack @timeattack.ua

Запрошуємо усіх на фінал автоперегонів UNITEDTIMEATTACKSERIES – 2019 та з нетерпінням чекаємо зустрічі!

Захід традиційно проходить під егідою Автомобільної Федерації України і є БЕЗКОШТОВНИМ для всіх глядачів та вболівальників.

Loading...

Читайте также