Разделы:

Медицина

«Доброзичливі аптеки» в Полтаві

82

15:56, 28 Ноябрь 2016

Change

Найбільш цікаві новини

– «Доброзичлива аптека» – це програма, яку ми плануємо запустити з 1 січня 2017 у мережі «Полтавафарм».  По-друге, удосконалення якості надання фармацевтичних послуг і підвищення персональної відповідальності фармацевтів, діяльності зі зміцнення здоров’я, запобігання захворювань шляхом провадження елементів аптечної належної практики. По-третє, удосконалення керівних процесів діяльності аптечних закладів підприємства шляхом розширення та удосконалення системи управління якості в аптечній мережі підприємств. Розвиток матеріально технічної бази аптечних закладів, покращення мотивації персоналу, формування команди високо фахових спеціалістів, підвищення персональної відповідальності фармпрацівників у діяльності зміцнення здоров’я населення запобіганню захворювання і надання населенню повної інформації про їх права у сфері лікарського забезпечення, про що зазначав Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я

Очікується формування ефективної бізнес-моделі соціально відповідального, конкурентноспроможного, прибуткового та інвестиційно привабливого підприємства. Основні завдання програми «Доброзичлива аптека»: забезпечення фізичної доступності фармацевтичної продукції через оптимізацію аптечної мережі, закриття нерентабельних аптечних закладів, відкриття аптечних закладів в населених пунктах і в районах міст, де відсутні аптеки, укладення договорів з медичними працівникам ФАПів та ЦПМСД, а також забезпечення фізичної доступності лікарських засобів і виробів медичного призначення шляхом створення оптимальних запасів (потреба у різних районах – різна). Передбачається просування на фармацевтичний ринок лікарських засобів власного виробництва.

– Ще одним завданням програми визначено пропаганду здорового способу життя серед населення (індивідуальні бесіди, поширення листівок, пам’яток, профілактика шкідливих звичок, нераціонального харчування, сезонна інформація про профілактика грипу та гострих підшлункових та кишкових захворювань), – додав Валерій Прядко. –Тобто наше підприємство готове активно допомагати Департаменту охорони здоров’я у цьому напрямку.

Важливим питанням є кадрове забезпечення аптечних закладів, у тому числі приватних, підкреслив директор «Полтавафарм». За його словами, дуже напружена ситуація з фахівцями-фармацевтами у Козельщинському, Семенівському, Оржицькому та Чорнухинському районах.

Джерело

Loading...

Читайте также