Разделы:

shkola

В регіоні

Із ярмарком і шоу: в Полтаві стартувала акція «Збери портфель дитині»

24

11:51, 5 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Традиційна акція для допомоги дітям з інвалідністю, малозабезпечених родин та групи ризику триватиме до кінця серпня, пише zmist.pl.ua

Як розповіла координаторка Volunteer Community Poltava Тетяна Безотосна, четверта акція «Збери портфель дитині» стартувала 1 серпня. Благодійники проводять її щорічно перед початком навчального року:

«Ця акція проводиться у 18 містах України і спрямована на допомогу дітям в підготовці до школи. Цього року канцелярію збираємо дітям із малозабезпечених родин, дітей групи ризику та дітей з обмеженими можливостями», – розповіла вона.

Акція триватиме до 30 серпня. Протягом цього часу можна принести канцтовари та рюкзаки для дітей за адресами партнерів: «Зміст Книгарня», «Місцева Кав’ярня», «Мама Міла» та «Хесед Нефеш» (вул. Раїси Кириченко,55а).

Volunteer Community Poltava допомагають дітям

Фото: Volunteer Community Poltava допомагають дітям

За словами координатори, завдяки небайдужим Полтавцям минулого року вони змогли допомогти зібратися до школи 60 дітям.

«Це досить хороший показник, і ми маємо наміри цього року охопити ще більше дітей», – зазначила Тетяна Безотосна.

Крім збору канцтоварів у вищевказаних точках, організатори запланували два свята. Перше Свято школяра «Збери портфель дитині» відбудеться 28 серпня о 17 годині в парку «Перемога». На заході буде святкове шоу від Mary Po й конкурс на кращий малюнок на асфальті. Також до парку можна принести канцтовари для школи, які волонтери передадуть діткам із малозабезпечених родин.

Читайте також: Украинцам назвали список обязательных прививок к школе

Наступного дня, 29 серпня, о 17:00 в Місцевій Кав’ярні відбудеться ярмарок «Збери портфель дитині», на якому будуть майстер-класи для дітей, фотозона, пряники та різноманітні вироби ручної роботи. Усе це можна буде обміняти на канцтовари для школи.

Постер до акції

Фото: Постер до акції

Loading...

Читайте также