Разделы:

biznes1

В регіоні

Кременчук стане майданчиком для Міжнародного бізнес-форуму

50

10:42, 18 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

20 вересня промислове серце нашої Полтавщини – м. Кременчук в черговий раз стане майданчиком для обміну кращими практиками з питань використання інструментів міжнародної співпраці задля забезпечення регіонального та місцевого економічного розвитку.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у роботі ІІІ Міжнародного бізнес-форумі «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом», який відбудеться на базі Кременчуцької міської ради, пише np.pl.ua.

Організаторами заходу є: Кременчуцька міська рада, Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації, КП «Інститут розвитку міста Кременчук», Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП, за підтримки Проект “Партнерство для розвитку міст” проміс / pleddg та Посольства Литовської Республіки в Україні.

Читайте також: Пенсії полтавців переведуть в сучасний електронний формат

На форум запрошуються представники державних та місцевих органів влади України, підприємці і промисловці, науковці, іноземні дипломати, делегації від міст-побратимів.

Участь проводиться відповідно до попередньої реєстрації за лінком https://forms.gle/Wtv85oWKWawEvDTq5.

За організаційні питаннями звертатись до Інститут розвитку Кременчука (директор Андрей Мельник, e-mail: [email protected], тел. 0672471127).

Loading...

Читайте также