Разделы:

galereya

В регіоні

Молоді полтавські художники влаштували благодійний аукціон, щоб обладнати виставкову залу

27

10:58, 21 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Молоді полтавські художники влаштували благодійний аукціон, щоб мати кошти на ремонт приміщення у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка (Галереї мистецтв), яке наразі використовується як службове. Даний простір потребує косметичного ремонту і спеціального виставкового освітлення.

У вересні цього року Полтава відзначає 250-річчя від Дня Народження видатного українського письменника — Івана Петровича Котляревського. До цієї визначної дати приурочена Всеукраїнська художня виставка, що відкриється у кінці жовтня. Молоді полтавські митці готують окремий альтернативний концептуальний проект до цієї виставки. Для цього проекту виділений цокольний простір Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка (Галереї мистецтв).

Читайте также: Оприлюднили рейтинг шкіл Полтави у 2019 році

Оскільки раніше дане приміщення екплуатувалося загалом як службове, воно потребує косметичного ремонту і спеціального виставкового освітлення, йдеться у соцмережі facebook.

Виставка, що планується, стане крім того, і відкриттям цієї зали як виставкової. Вона і надалі буде використовуватись лише у цій якості, тому, що зараз у музеї існує необхідність в додатковому виставковому майданчинку.

“У звʼязку з тим, що фінансування музею недостатнє і закладається на рік вперед, необхідні кошти задля підготовки цього приміщення до виставки наразі відсутні. З цієї причини ми започатковуємо благодійний аукціон, щоб зібрати гроші на освітлення, а також косметичний ремонт. Будемо дуже вдячні за відгук та посильну допомогу в розвитку культури і мистецтв у Полтаві”, – йдеться у повідомленні.

Loading...

Читайте также