Разделы:

chornovola

В регіоні

На два тижні у Полтаві перекриють вулицю

34

13:26, 21 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У зв’язку з виконанням земляних робіт по заміні ділянки теплової мережі на вулиці Вячеслава Чорновола, 6-7, буде тимчасово перекрито рух транспортних засобів на вулиці Вячеслава Чорновола. Про це йшлося 21 червня на засіданні виконкому Полтавської міської ради.

Відповідно до рішення виконкому, ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» доручено забезпечити при виконанні робіт дотримання вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та протиепідеміологічного благополуччя населення», після закінчення робіт відновити порушені об’єкти благоустрою у повному обсязі.

За словами заступника начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслана Редька, роботи на зазначеній ділянці триватимуть близько двох тижнів, пише np.pl.ua

Також члени виконкому розглянули питання, що стосуються соціального захисту населення, питань містобудування, зовнішньої реклами, тощо.

На виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота» на 2019 рік, виконком ухвалив рішення, відповідно до якого соціально незахищеним полтавцям буде спрямовано матеріальну допомогу загальною сумою 416 тисяч 691 гривня.

Читайте також: Полтавців запрошують на пізнавальний велопробіг околицями Більського городища

Зокрема, матеріальну допомогу буде спрямовано одинадцятьом учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО; особам, яким надано медичні послуги з реабілітації у ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» м.Трускавець; матеріальну допомогу на лікування дитини; для виплати матеріальної допомоги чотирьом родинам, в яких померли учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Окрім того, рішеннями виконкому ухвалили відшкодування з міського бюджету коштів за пільговий проїзд у травні: у міському транспорті-тролейбусі буде відшкодовано коштів в сумі 389 тисяч 996 гривень; в транспорті загального користування – в сумі 199 тисяч 905 гривень.

Loading...

Читайте также