Разделы:

patent

В регіоні

Науковці полтавського вишу отримали патент на корисну модель

23

16:00, 2 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Результатом наукової праці ректора Полтавського національного педунівенрситету, професора Миколи Степаненка,  професора Світлани Павлівни Яланської, доцента Сергія Володимировича Степаненка стало отримання патенту на корисну модель «Спосіб психологічного та психофізіологічного розвантаження» (№ 36198 від 12.08.2019 р.).

Корисна модель належить до галузі психології, психофізіології, терапії (зокрема, апітерапії), біології, енерго-інформаційного обміну речовин. Вона  може знайти застосування в повсякденному житті для забезпечення психофізіологічного, енерго-інформаційного балансування організму людини, пише np.pl.ua

В основу корисної моделі покладено завдання забезпечення комплексного позитивного впливу на психічне і психофізіологічне здоровʼя людини засобами апітерапії шляхом комбінації з іншими факторами впливу на організм, які здійснюють взаємопосилення оздоровлювального ефекту.

Читайте також: У школі на Полтавщині створили екологічний клас

Заявлений спосіб доцільно використовувати в психологічній і психотерапевтичній практиці для попередження проблем психологічного характеру, корекції психологічного і психофізіологічного стану людини, покращення її психологічного здоровʼя.

Loading...

Читайте также