Разделы:

teplo_1

В регіоні

Не всі райони Полтавщини готові до опалювального сезону, – Полтавагаз

211

14:23, 7 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

7 ЖОВТНЯ, ПІД ЧАС АПАРАТНОЇ НАРАДИ, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ДЕПАРТАМЕНТУ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ ТА ЖКГ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА ЕДУАРД РЕВА РОЗПОВІВ ПРО СТАН ПІДГОТОВКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ПІДПРИЄМСТВ ОБЛАСТІ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2019/20 РОКУ.

«Першочергово приділялася увага підготовки до опалювального сезону закладів соціальної сфери, які на даний час готові на 100%. Зараз тривають роботи з реконструкції теплової мережі до житлового будинку по вул. Зіньківська, 1/31, який був відрізаний від котельні Турбомеханічного заводу та з будівництва з’єднувальної перемички реконструкції ділянки від котельні по віл. Квітуча, 6», — повідомив Едуард Рева, пише np.pl.

Станом на 1 вересня борг області за газ становить 464 млн грн (борги населення, підприємств, різниця в тарифах 2016 — 2018 рр., ), за електричну енергію — 120 млн грн (більша частина боргу через різницю в тарифах 2016 року).

Читайте також: 8 жовтня у Полтаві відбудеться Регіональний форум з безпеки дорожнього руху

«Сьогодні середньодобова температура повітря близько 7,5 градусів, найближчим часом прогнозують таку ж температуру, тому органам місцевого самоврядування необхідно прийняти відповідні рішення щодо початку опалювального сезону, а закладам соціальної сфери, там де є технічна можливість, подати заяви для запуску опалення», — сказав Едуард Рева.

Представник ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» повідомив про 100% готовність підприємства до опалювального сезону, але є й проблемні питання, такі як заборгованість підприємства перед «Полтававодоканал», яка виникла через різницю в тарифах (4,8 млн грн) та питання нормативного характеру.

АТ «Полтавагаз» має свої проблемні питання через які, як запевняє представник підприємства, багатьом закладам та будинкам вчасно не включать опалення.

Однією з проблем є не укладання технічних угод щодо обслуговування газових мереж багатоповерхівок. Також стало проблемою, що 940 будинків області не мають «власників», з якими необхідно укладати такі угоди та борги за розподіл природного газу.

Так, наприклад, школи Решетилівського району не опалюватимуть через борг у 800 тис. грн, адже на даний час не досягнуто жодних домовленостей про погашення заборгованості. Такі ж проблеми у Лубнах. У Щербанівській ОТГ 13 багатоповерхових будинків з індивідуальним опалення також можуть не отримати газу через неготовність споживати його поквартирно.

«Районам необхідно готуватись до опалювального сезону та утеплювати заклади освіти. Не маєте коштів, то йдіть і просіть в ОТГ. Чому інші райони провели модернізацію закладів, а ви сидите і нічого не робите. В нас також коштів немає», — наголосив т.в.о. голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Обговорили, під час наради, опалення проблемних районів Полтави та звернення громадян щодо дій підприємств «Полтавагаз» та “Лубнигаз”, яке відрізає газ, а потім споживачам необхідно платити за підключення.

Loading...

Читайте также