Разделы:

klimat

В регіоні

Полтавці поїдуть на міжнародний марш за клімат в Україні

18

12:13, 12 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

20 вересня о 12:00 у Києві біля Кабміну стартує Міжнародний марш за клімат в Україні. Він має об’єднати держави, міста та всіх активних громадян навколо екологічних проблем, що спричиняють руйнівні зміни клімату на планеті. Його учасниками стануть полтавські активісти – комадна громадської організації “Еколтава”. Полтавці збираються на київський марш аби доєднатися до всесвітнього молодіжного руху за безпечний клімат – #GlobalClimateStrike, що ініціювала шведська школярка Грета Тунберг, пише np.pl.ua.

“Полтава і її жителі мають право на безпечне середовище життя: чисте повітря, сприятливі погодні та кліматичні умови для розвитку господарства і соціального благополуччя. Сьогодні місто має все ті ж екологічні проблеми, що й і вся країна: залежність від викопного палива і тарифів на енергію, не розвинений екологічний громадський транспорт, зокрема велоінфраструктуру. На сміттєзвалища, все ще потрапляє більше 90% відходів,що генерують метан та спричиняють пожежі. Працюючи з містом, ми усвідомлюємо, що структурні зміни мають починатися в Уряді та “просуватися” у міста. Саме тому 20 вересня, ми разом з усім світом вимагатимемо дієвої та негайної кліматичної й екологічної політики держави” – зазначає Маргарита Коптєва, координаторка проектів ГО “Еколтава.

Читайте також: Оновлена Дошка пошани, квіткові композиції та концерт Міли Нітіч: як у Лубнах святкуватимуть День міста

Такі події водночас відбудуться у 150 країнах світу та приурочені до спеціального саміту ООН із питань клімату, що відбудеться 23 вересня у Нью-Йорку. На ньому лідери з понад сотні країн зберуться аби обговорити правила та зобов’язання держав по скороченню викидів вуглекислого газу в рамках міжнародної Паризької угоди. Все це аби протидіяти глобальному потеплінню, що спричиняє руйнівні погодні катаклізми у світі.

Кожен може долучитися до події. Зареєструватися на український кліматичний марш можна тут: http://bit.ly/climate_strike

Посилання на подію у Facebook: https://www.facebook.com/events/2498456523534565/

Loading...

Читайте также