Разделы:

film

В регіоні

Полтавців запрошують на перегляд відомої трагікомедії просто неба

79

12:04, 18 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

18 червня о 20:30 на локації “Твій простір” (неподалік Полтавського музичного училища) всіх охочих запрошують на вуличний показ фільму “Гірська жінка на війні”.

Стрічка отримала на Канскому фестивалі премію SACD (за музичне оформлення) та приз «Золоті рельси» (Rail d’Or) та найпрестижнішу кінопремію в скандинавському регіоні The Nordic Council Film Prize в Осло, він приваблює особливою авторською ексцентричністю в жанрі трагікомедії, пише np.pl.ua

Фільм розповідає про життя пані Хатли – дирижерки хору, що веде підпільну діяльність пристрастної екологічної активістки. Вона веде свою дещо терористичну боротьбу проти алюмінієвого заводу: «Руйнування нашого довкілля призводить до атмосферного потепління – це злочин проти людства і всього життя на Землі». Саме в цей час жінка дізнається, що її запит про усиновлення дитини нарешті схвалено, на неї чекає маленька дівчинка з України, на Донбасі.

Все це подається з чорним гумором та особливим ісландським ставленням до авантюр та пригод.

“Не забудьте взяти з собою килимки/підстилки, засіб від комах та комарів та пледи, бо навіть літньої ночі можна замерзнути”, – нагадують організатори.

Loading...

Читайте также