Разделы:

polk

В регіоні

Полтавців запрошують пройтися шляхом Далекарлійського полку 1709 року

59

15:05, 5 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

В рамках реалізації проєкту «Дні європейської спадщини» в Україні, що діє в Україні за ініціативи Ради Європи та Європейської Комісії з питань культури та культурної спадщини з метою популяризації та просвітництва у сфері культурного національного надбання, Музей історії Полтавської битви запрошує на нову тематичну екскурсію «Шляхом Далекарлійського полку».

Учасникам пропонують зануритися у атмосферу 300-річної давнини, коли 27 червня 1709 під Полтавою вирішувалася доля України і всієї Європи.

“Якщо Ви бажаєте відчути себе учасником Полтавської битви, пройти шляхом Далекарлійського полку шведської армії (один із найсильніших піхотних полків шведського війська, активний учасник облоги Полтавської фортеці і штурмів редутів), то приєднуйтеся до нас 21 вересня 2019 року о 10:00 на презентації нового туристичного маршруту в рамках музейного проекту «Поле Полтавської битви: з картою в руці».

На учасників чекають:
• Пішохідна екскурсія з елементами квесту;
• Топографічне орієнтування на місцевості;
• Перевтілення у шведського вояка XVIII ст. (участь у військовому перегрупуванні, з використанням історичних костюмів та озброєння);
• Артилерійське шоу;
• Відвідування музею історії Полтавської битви, шведська фіка та дружнє спілкування.

“Чекаємо на сміливих, фізично витривалих, кмітливих (від 16 років) любителів військової історії. З собою мати гарний настрій, зручний одяг та взуття!” – нагадують організатори.

Участь в екскурсії за попереднім замовленням та обов’язковою реєстрацією. Деталі за тел. 066 573 31 82.

Збір учасників – 21 вересня о 10:00 на зупинці «Інститут зв’язку».

Читайте также: Полтавцям представлять альбом поштових карток із видами старого міста

Loading...

Читайте также