Разделы:

politsia

В регіоні

Правопорядок на “Сорочинському ярмарку” забезпечуватимуть за допомогою відеокамер

72

16:17, 20 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Починаючи з 20-го серпня всі охочі мають змогу ярмаркувати впродовж 6-ти наступних днів – із вівторка по неділю включно. Ярмаркове поле поділено на три умовні зони, за якими цілодобово на весь період ярмаркування здійснюватиметься відеоконтроль камерами зовнішнього спостереження. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

Завдяки камерам, виведеним на центральний пульт чергової частини черговий матиме змогу спостерігати за обстановкою на Ярмарку і керувати пішими нарядами поліції, які патрулюватимуть по периметру зон. Крім стеження за публічним порядком можливості системи ефективно використовуватимуться для пошуку загублених дітей та навіть втрачених речей.

Щодобово, до охорони публічної безпеки залучатимуть понад 160 поліцейських. 12 піших патрулів безперервно працюватимуть у 2 зміни, по 12 годин кожна. Крім цього працюватимуть 4 екіпажі по нагляду за дорожнім рухом, експертні, вибухотехнічні та кінологічні служби.

Читайте також: На Оржиччині помітили рідкісного плазуна

Вночі кількість поліцейських збільшуватиметься майже вдвічі. У нічний час мобільні групи для своєчасного припинення хуліганства й запобігання кишеньковим крадіжкам додатково підсилюватимуть кінологами зі службовими собаками.

“Головне завдання для нас — це забезпечення безпеки громадян під час перебування на Сорочинському ярмарку, — розповідає заступник начальника обласного управління поліції Полтавщини Денис Захарченко. Тому ми докладемо максимум зусиль, щоб для відвідувачів Сорочинського ярмарку перебування на Полтавщині стало приємним відпочинком і справило гарне враження”.

Loading...

Читайте также