Разделы:

bez tepla

В регіоні

Сьогодні у Миргороді розпочався опалювальний сезон

206

8:47, 8 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

З 8 ЖОВТНЯ В ЗАКЛАДАХ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ, А З 15 ЖОВТНЯ В ЖИТЛОВОМУ ФОНДІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН У МІСТІ МИРГОРОД. ВІДПОВІДНЕ РІШЕННЯ ПІДПИСАВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЕРГІЙ СОЛОМАХА.

Як повідомоляють у міськраді, у документі йдеться:  відповідно до підпунктів 1,5 пункту “а” ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 8 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 830 та в зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря на території міста Миргорода протягом трьох діб нижче +8 0С виконавчий комітет міської ради в и р і ш и в :

  1. Дозволити з 8 жовтня 2019 року керівникам підприємств, організацій та установ розпочати опалювальний сезон 2019 – 2020 року в установленому порядку в закладах соціальної сфери.
  1. Дозволити з 15 жовтня 2019 року керівникам підприємств, організацій та установ розпочати опалювальний сезон 2019-2020 року в установленому порядку в житловому фонді міста та інших будівлях.
  1. Обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства “Миргородтеплоенерго” забезпечити безаварійний початок опалювального сезону.
  1. Миргородському УЕГС АТ «Полтавагаз», Миргородській філії АТ “Полтаваобленерго” забезпечити безперебійну подачу газу та електроенергії обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства “Миргородтеплоенерго” та іншим споживачам.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Швайку С.О.

Читайте також: У Полтаві відбудеться церемонія нагородження конкурсу “Велопрацедавець року”

Loading...

Читайте также