Разделы:

kashtan

В регіоні

У Кременчуці масово збирають каштани

237

13:36, 4 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

ВІДКОЛИ ДОЗРІЛИ ПЛОДИ КАШТАНІВ, НА НИХ ПОЧАЛОСЯ СПРАВЖНЄ ПОЛЮВАННЯ. ТАК НА ВУЛИЦЯХ КРЕМЕНЧУКА, ОСОБЛИВО ЗРАНКУ, МОЖНА ПОБАЧИТИ КРЕМЕНЧУЖАН ЗА ЗБИРАННЯМ КАШТАНІВ, ПОВІДОМЛЯЄ ПРОГРМА ПЛЮС.

Збирають усюди, де ростуть ці прекрасні дерева, – в парках, на алеях, у зелених зонах уздовж дороги тощо. Справа в тому, що в пунктах прийому склотари, макулатури та навіть у звичайних кіосках за каштани готові платити гроші. Головна вимога – повністю очищений плід, без колючок і шкірки.

За 1 кілограм громадянам пропонують здебільшого 2 гривні, але є місця, де за 1 кілограм заплатять трохи більше – 3-3,5 грн. Пропозиція досить вигідна для пенсіонерів і людей, які залишилися тимчасово без роботи, студентів.

Пункти в Кременчуці в середньому працюють до обіду, потім більшість із них зачиняються. Звідти плоди викуповують приватники, які потім здають каштани фармацевтичним компаніям.

Каштани мають багато лікувальних властивостей, а виготовлені з них медпрепарати застосовують при багатьох захворюваннях – атеросклерозі, радикуліті, бронхіті, анемії, простатиті тощо. Також у каштанах є така речовина, як есцин, з якого можуть виготовляти мазі від варикозного розширення вен.

Читайте також: У Полтаві відбудеться Фестиваль хризантем

Loading...

Читайте также