Разделы:

starenie mozga

В регіоні

У Кременчуці за кошти місцевого бюджету оздоровлюють літніх людей

21

11:48, 14 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

167 ветеранів війни і праці, активістів рад ветеранів районів, волонтерів та осіб з інвалідністю оздоровлюються у СОК «Супутник». Оздоровлення літніх людей у Кременчуці за кошти місцевого бюджету розпочато у 2007 році. Вже 12 рік поспіль люди поважного віку із задоволенням відпочивають у спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник».

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, у 2018 році вперше проведено оздоровлення осіб з інвалідністю. У 2019 році продовжено оздоровлення пенсіонерів та осіб з інвалідністю згідно з Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2018-2020 роки.

12 серпня 2019 року відбувся заїзд на І-й тур 167 ветеранів війни і праці, активістів рад ветеранів районів, волонтерів та осіб з інвалідністю Автозаводського і Крюківського районів та осіб з інвалідністю громадської організації «АРОКІ» до комунального закладу СОК «Супутник» філія ДЗОВ «Зоряний» на оздоровлення.

Читайте також: 3 роки за ґратами: на Полтавщині засудили палія

Кожен табірний день планується починати з зарядки та оздоровчого сонячно-водяного комплексу на місцевому пляжі берега річки Псел. Щоденно для відпочиваючих будуть проводитися заходи різного спрямування: розважальні, спортивні, інтелектуальні, консультативно-просвітницькі.

Допомогу в організації та проведенні відпочинку пенсіонерів надають спеціалісти територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО.

Loading...

Читайте также