Разделы:

festival

В регіоні

У Лохвиці відбувся Перший фестиваль імені Нестора Городовенка

45

10:02, 18 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У Лохвиці відбулося велике народне свято – Перший фестиваль імені Нестора Городовенка «Клечальні наспіви на Сухій Лохвиці», повідомляє “Лохвиця News“. Упродовж шести годин на Троїцькій галявині Соснового парку вирувало пісенно-танцювально-поетичне дійство, я якому взяли участь не лише самодіяльні творчі колективи Лохвиччини, але й гості з п’яти районів області.

Фестиваль став ключовою ланкою в широкому комплексі заходів з гідного вшанування пам’яті нашого славетного земляка, геніального хормейстера, багаторічного керівника всесвітньо відомої Державної академічної заслуженої хорової капели «Думка» Нестора Феофановича Городовенка.

Читайте також: На Полтавщине селяне собственноручно взялись латать ямы на дороге (ВИДЕО)

Цього року відзначаються 55-ті роковини з дня смерті диригента і 100-річчя з дня заснування «Думки», якій Нестор Феофанович віддав 18 років свого життя.

Нині триває процес оновлення експозиції, присвяченої Нестору Городовенку, в Лохвицькому краєзнавчому музеї ім. Сковороди, готується до перевидання книга Георгія Шибанова «Нестор Городовенко. Життя і творчість», у с. Риги буде встановлено меморіальну дошку, присвячену Городовенку, а у с. Венслави – на малій батьківщині видатного диригента, буде встановлено пам’ятний знак із граніту і вже прийнято рішення відповідної комісії про перейменування вулиці Степової та провулку Степового на вулицю й провулок Нестора Городовенка.

Loading...

Читайте также