Разделы:

maf

В регіоні

У Полтаві демонтували черговий торговельний павільйон

59

11:51, 28 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У Полтаві продовжують наводити лад у питанні розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм. 27 червня, здійснили демонтаж чергової тимчасової споруди, яка розміщена без відповідних дозвільних документів. Про це повідомили у Полтавській міській раді, пише np.pl.ua

Торговельний павільйон за адресою вул.Симона Петлюри, 64 вже більше, ніж три роки стоїть закритий та в занедбаному стані. Шляхом наклеювання приписів на тимчасову споруду та під час неодноразових перевірок встановити власника зазначеного павільйому не вдалося, інформація щодо можливого власника, або особи, яка встановила її також невідома.

Дане питання у порядку, встановленому Положенням про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Полтава, було розглянуто на засіданні відповідної комісії, яку очолює заступник міського голови (економічні та соціальні питання) Тетяна Юрченко. Рішенням комісії погоджено клопотання, доручено Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста провести демонтаж споруд, згідно Правил благоустрою міста.

Читайте також: За добу на Полтавщині у ДТП 7 людей отримали травми, серед них дитина

– Як бачите, питання з незаконно встановленими тимчасовими спорудами та малими архітектурними формами вирішуємо на системній основі. Це запорука порядку. Полтава має бути привабливою для мешканців, для туристів. Кожен підприємець повинен знати і пам’ятати, що здійснювати свою діяльність він повинен виключно відповідно до законів, – наголосив начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антон Тонконог.

Демонтований павільйон зберігатиметься на території комунального підприємства КАТП-1628. У випадку, якщо власник протягом шести місяців після демонтажу тимчасової споруди не забирає належне йому майно, надаючи відповідні докази своїх майнових прав на нього, то воно може бути реалізоване згідно з чинним законодавством України з подальшою компенсацією затрачених коштів на демонтаж, зберігання та поверненням залишків коштів власнику.

Loading...

Читайте также