Разделы:

gramota

В регіоні

У Полтаві дітям вручили премію Володимира Короленка

48

12:39, 20 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Депутати Полтавської міськради Олег Бєлоножко, Олександр Кудацький та секретар ПМР Олександр Шамота вручили дітям міста щорічну премію ім. В.Г. Короленка. Кожна номінація відображає сферу життя Короленка. Активна громадська діяльність, меценатство. Ну і, звісно, популяризація творчої спадщини. Усіх номінантів(ок) нагородили дипломами та грошовими преміями від міської влади.

Короленківську премію міськрада заснувала ще в 2003 році і відтоді щорічно нагороджує найталановитіших та найактивніших дітей міста. Також нагородили короленківською премією і відзнаками міської ради педагогів, які надихнули дітей і підтримали в роботі над конкурсними роботами, громадських активістів, митців і мисткинь міста, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради, пише np.pl.ua

“Полтава пишається своїм славетним земляком В. Г. Короленком. І ще в 2003 році була започаткована премія, що носить його ім’я, – розповідає депутат міськради Олег Бєлоножко. – Цією премією ми нагороджуємо талановиту молодь, студентство та громадських активістів. Цьогоріч міська влада виділила 30 тисяч гривень. І сьогодні ми бачимо щасливі обличчя людей, які довго працювали й отримали цю премію”

Наступного року, говорять представники міськради, кількість номінацій може зрости. Адже щороку кількість охочих долучитися зростає.

Читайте також: На Полтавщині загорілися відразу два сміттєзвалища

Голова профільної депутатської комісії Олександр Кудацький наголошує:

“Ми будемо збільшувати кількість номінацій, щоб розширити коло учасників. У нас багато талановитої молоді, і вона повинна мати заохочення до творчості, повинна відчувати, що вона потрібна Полтаві. Це майбутнє рідного міста, і наш обов’язок – послідовно підтримувати його на шляху зростання”

Loading...

Читайте также