Разделы:

krovat

В регіоні

У Полтаві хочуть створити госпіс

157

15:40, 27 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Відповідна електронна петиція з’явилася на сайті міської ради.

На думку автора документу №380, у Полтаві настав час створити подібний заклад.

“Створення госпісу у Полтаві, в якому перебуватимуть тяжко хворі з прогнозованим летальним наслідком. Основна мета перебування в хоспісі-полегшення останніх днів життя пацієнтів (хоспіс це захист від фізичного болю а також надання людині змоги прожити той час, що їй лишився, достойно і спокійно”, – йдеться у петиції.

Госпіс (англ. Hospice), або хоспіс — медичний заклад, в якому перебувають важкохворі з прогнозованим летальним наслідком. У закладі працює переважно середній та молодший медичний персонал, доступ до пацієнтів відкритий для родичів та друзів. Основна мета перебування в госпісі — полегшити останні дні життя пацієнтів.

Головна мета перебування пацієнта в госпісі — покращення останніх днів життя пацієнта, полегшення фізичних та моральних страждань пацієнта та членів його родини. Структура, фінансові та юридичні засади функціонування та утримання госпісів доволі різні та мають свої особливості в різних країнах світу. Зокрема, в РФ госпіси призначені лише для утримання онкологічних хворих, тоді як в Україні прийнятою є концепція ширшого функціонального призначення (для хворих на СНІД, церебросудинні захворювання — для пацієнтів, що перебули інсульт, мають важку дегенеративну, дементну патологію головного мозку тощо).

Читайте також: У Полтаві вручили премію імені Феодосія Рогового

Loading...

Читайте также