Разделы:

poltava6

В регіоні

У Полтаві створили образ туриста, який відвідував місто у 2019 році

261

12:27, 19 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Протягом липня-вересня 2019 року у полтавських музеях, готелях та окремих закладах харчування туристам пропонували заповнити спеціальну анкету. Після завершення анкетування, у Полтаві створили профіль туриста, який відвідував місто цьогоріч.

Туристам пропонували відповісти на 12 контрольних запитань, серед яких гендерний розподіл, вікові рамки, мета візиту, скільки коштів готові витратити та на що, де зупиняються, чи будуть радити друзям приїжджати до Полтави. В опитуванні взяли участь 1000 респондентів, пише np.pl.ua

Результати оголосив начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури виконкому Полтавської міської ради Віталій Павлов на форумі «Творимо «Полтаву туристичну» – разом!».

Читайте також: На День міста у Полтаві встановлюватимуть рекорд України

Це чоловік 25-34 років, українець з київською, харківською чи дніпровською реєстрацією. Приїхав до Полтави вперше, зупинився у родичів або друзів, приїхав на власному автомобілі. Він самостійно запланував екскурсійне знайомство з містом. Планує витратити понад 1000 гривень, буде рекомендувати друзям неодноразово відвідати Полтаву і сам знову приїде до міста. В цілому має позитивні враження про Полтаву.

Віталій Павлов наголошує, що з цих результатів слід робити висновки.

«Якщо турист приїжджає до Полтави на власному автомобілі, то нам потрібно розвивати інфраструктурні об’єкти — робити автостоянки, в’їзди і виїзди з міста і т. д. Це той образ туриста, який характерний саме на цей час. Чи він сталий? Безумовно, ні. Він буде змінюватись залежно від пори року, коли проводиться опитування, від подій, що відбуваються у Полтаві. Але станом на липень – вересень ми маємо такого туриста», – констатує Віталій Павлов.

Також, за результатами анкетування відомо, що 43% туристів приїжджають до Полтави автомобілем і 24% – потягом; 35% зупиняються у друзів або родичів, а 19% взагалі не планують проживати у місті. Проте вперше приїжджають до Полтави 52% туристів, а 48% – повторно, що, за словами фахівця, є високим показником.

Loading...

Читайте также