Разделы:

yarmarok

В регіоні

У Полтаві відбудеться «Ярмарок дозвілля»

293

10:46, 20 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Цієї п’ятниці, 21 червня, в парку культури та відпочинку «Перемога» відбудеться масштабний фестиваль «Ярмарок дозвілля».

Аби обговорити усі нюанси його проведення, 19 червня відбулася робоча нарада за участю представників управлінь та відділів виконкому, парку культури та відпочинку «Перемога», БО «Світло надії», а також представників суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сферах розваг, культури, спорту. Про це повідомили у Полтавській міській раді, пише np.pl.ua

Під час «Ярмарку дозвілля» на території парку діятимуть різноманітні локації – розважального, культурного, спортивного спрямувань. Також, на відвідувачів заходу чекає пінна дискотека. А щоби під час свята було не так спекотно – працюватиме охолоджувальна арка.

Читайте також: У Полтаві волонтери-іноземці вчитимуть одразу 5-ти мовам

Для проходження локацій, діти – учасники заходу отримуватимуть спеціальні флаєри з картою розташування зазначених локацій. Після проходження усіх точок, ці флаєри можна буде обміняти на квитки на дискотеку та разове відвідування будь-якого атракціону в парку «Перемога».

Запрошуємо всіх охочих провести вечір п’ятниці весело та з користю у парку культури та відпочинку «Перемога». Свято розпочнеться о 17:00.

Loading...

Читайте также