Разделы:

dojd

В регіоні

Завтра на Полтавщині прогнозують дощі та холод

104

13:51, 3 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Завтра, 4 жовтня, вдень пройдуть дощі від Чернігівщини-Сумщини через Полтавщину-Черкащину до Одеської області. Атмосферний фронт вже сьогодні ввечері дійде до Півночі України. Про це, на своїй сторінці у соцмережі, написала синоптик Наталка Діденко. 

– Завтра на Заході дощі притихнуть, обійдеться хмарною погодою з несміливими краплями. А на решті території разом із проходженням фронту пройдуть помірні дощі. Подекуди навіть сильні. Опади не зачеплять хіба що південний схід України.

Температура повітря поділиться на метеорологічні класи. На Заході, Півночі, у більшості центральних областей буде холодно, +10+15 градусів. На решті території +15+19 градусів, на південному сході та Сході ще літо, +20+25 градусів.

– Хто реагує на таку різку зміну погоди головою, судинами, настроєм – не засмучуйтесь, це ж осінь. І вона ще красива, з листочками, жовтими кольорами, дощовими нитками блискучими. Якраз час зайнятися профілактикою здоров‘я і купити куртку чи кросівки кольору ‘вирвиоко’, щоб радувати навколишніх новими веселими кольорами, – підсумувала Наталка Діденко.

Читайте також: У Полтаві зі стріляниною затримували кримінальний дует, який нападав на перехожих (ВІДЕО)

Loading...

Читайте также