Разделы:

Культура

Рекорди маленьких українців

15454

17:08, 18 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Дітки, які вражають своїми вміннями, наполегливістю та тим, наскільки щиро вони ставляться до того, що роблять. Ми розповімо вам про маленьких українців, які змогли зробити те, що не кожному дорослому під силу.

1. Підняття найбільшої ваги

Єгор Леоненко

zn.ua

Єгор Леоненко із Сум — найсильніший хлопчик України. У 2013 році у віці 8 років хлопчик зміг підняти штангу вагою 41 кілограм, що на 2 кілограми більше його тодішньої ваги.

Маленький рекордсмен захоплюється пауерліфтингом з 6 років, тому якщо за два роки занять він зумів досягти такого результату — то ми неодмінно почуємо про силача ще. Однак в одному із інтерв’ю Єгор зізнався, що окрім статусу найсильнішого у світі мріє стати художником.

2. Наймолодша в Україні авторка персональної виставки картин

Кіра Микитенко

ru.publika.md

Першим словом Пабло Пікассо було “олівець”, а у 7 років він пішов вчитись живопису до професійного художника, сьогодні його прізвище знають навіть ті, хто не тямлять в мистецтві. Та мало хто знає, що киянка Кіра Микитенко перевершила Пікассо, адже у свої 5 років та 10 місяців маленька художниця уже назбирала достатньої робіт для персональної виставки.

У 2014 році було представлено 30 картин, написаних олією, гуашшю, аквареллю і олівцями, в основному — натюрморти, 7 з яких були придбані відвідувачами виставки. Кірі можна також присвоїти статус наймолодшої благодійниці, адже всі виручені кошти за картини вона передала відділенню дитячої реанімації в Інституті педіатрії та гінекології Академії медичних наук України, де їй колись рятували життя.

Маленький вік, однак великий талант і ще більше серце художниці врятувало не одне життя новонароджених немовлят.

3. Найбільша швидкість читання дитиною вголос незнайомого тексту

www.rekord.ua

www.rekord.ua

У віці, коли діти зазвичай лише навчились бодай трішки розмовляти, Льова Бондаренко у свої 2 роки та 7 місяців самостійно читає книжки. Казки та дорослі енциклопедії — у свої 5 років хлопчик має на рахунку більше сотні прочитаних книг. Найбільш вражає те, що він не просто вимовляє букви та склади, а вдумливо долає дорослу літературу на більш як 250 сторінок протягом 2-3 днів.

Чим старшим стає, тим більше вражають можливості маленького харків`янина, адже Льова починає встановлювати рекорди і у швидкості читання. У 5 років та 3 місяці Бондаренко зміг прочитати за одну хвилину 141 слово, а опісля переказати зміст прочитаного. До речі, нормою для першокласника вважається 25 слів за хвилину.

4. Найменша дівчинка, що катається на роликових ковзанах

www.rekord.ua

www.rekord.ua

Ще не вміє говорити, зате впевнено почувається на роликових ковзанах. Не всім дорослим підсилу тримати рівновагу на роликових ковзанах, а от маленька Валерія Медведь з Києва у віці 1 рік і 7 місяців змогла 4 хвилина кататись на роликах без сторонньої допомоги. Ходити та їздити дівчинка навчилась практично водночас.

5. Наймолодший Чемпіон України з автокросу серед дорослих

motortv.com.ua

motortv.com.ua

Доволі небезпечний вид спорту обрав для себе Владислав Середенко із міста Сніжного на Донеччині — автокрос. Хто хоча б раз бачив, як відбуваються змагання з автокросу, зрозуміє, наскільки вражаюче є тим, що хлопчик розпочав свою спортивну кар’єру у 9 років.

У 2011 та 2012 році ставав Чемпіоном України серед юніорів з автомобільного кросу на міні-баггі. А у 2013 році у 13-ти річному віці переміг  інших спортсменів класу 7-А, серед яких було 5 майстрів спорту і 4 — кандидати в майстри спорту.

6. Наймолодший вчитель орігамі

Орігамі

www.aif.ua

Японське мистецтво у дорослому віці не усім вдається зрозуміти і освоїти, а от Денису Гаркуші з Дніпропетровська до смаку припало ще у 2 роки перетворювати папір на витвори мистецтва. Хлопчик захопився орігамі настільки сильно, що у свої 7 років став давати майстер-класи як дітям, так і дорослим.

На рахунку у юного вчителя більше як 200 робіт. Денис відомий не лише серед українців, знімальна група японського телеканалу приїжджала до Дніпропетровська спеціально, щоб зняти про хлопчика фільм, адже в Японії культура орігамі починає втрачати популярність серед молодого населення.

7. Максимальна Кількість поштовхів покришки без обмеження у годині

www.theinsider.ua

www.theinsider.ua

Не кожному дорослому чоловіку під силу підняти автомобільну покришку хоча б 20 раз. Єгор Ткач підняв її однією рукою 100 разів за 7 хв 52 сек. У минулому році хлопчик приїхав із Запорізької області спеціально, щоб показати, що в Україні підростає, направду, сильне покоління. А вже у вересні 2014 року Єгор у 14-річному віці став чемпіоном світу з гирьового триатлону, піднявши у 16-ти кілограмові гирі 106 разів за 10 хвилин.

8. Найдовший малюнок, зроблений відбитками дитячих рук

www.rekord.ua

www.rekord.ua

В Україні немає не талановитих дітей. Як доказ, у рамках Всеукраїнського турне Цирк “Кобзов” 6 липня 2013 в Ужгороді влаштував дитяче свято, на якому дітки встановили рекорд найбільшого малюнку, зробленого відбитками рук на полотні, який вийшов завбільшки 87,5 метрів.

Цілі відра різнокольорових фарб, величезне полотно і повна свобода творчості — мрія кожного маляти. Єдине обмеження — малювати можна було лише руками. Малеча не підвела і створила не просто щось велике, а дійсно красиве полотно, яке так і символізує дитячу щирість і щастя.

Loading...

Читайте также