Разделы:

rivne_general_heder

Новости

Рівняни скаржаться на холодні батареї у будинку

100

17:07, 28 Ноябрь 2016

Change

Найбільш цікаві новини

Рівняни скаржаться на холодні батареї у будинку. Ми вирішили з’ясувати – хто цим повинен займатися і чому виникають подібні проблеми.

Як ми уже раніше повідомляли, з цього року Рівнетеплоенерго не займається постачанням до конкретної квартири – лише до багатоквартирного будинку. Далі цим повинні займатися управителі, ОСББ тощо. Детальніше читайте за посиланням нижче:

Проте, нещодавно користувачі соцмереж звернули увагу на холодні батареї у квартирах без лічильників на вулиці Степана Бандери:

“Цікаво, як у кого гріють батареї (будинки без лічильника), а особливо вул.С.Бандери. У нас ледве теплі, вмикаємо обігрівач постійно. Подали заявку-завтра прийдуть з ЖКП, але по телефону попросили включити логіку, адже на вулиці плюс і це нормально)) А потім приходять зовсім такі норм платіжки )

Важлива ваша думка. Дякую”, – йдеться у повідомленні.

Очільник Рівнетеплоенерго Степан Коропецький заявив – це ненормально, що батареї холодні, незалежно від температури надворі:

“Зараз юридично так склалося, що ми не можемо зайти у будинок і перевірити, чи у них тепло. Не може бути так, що у одному будинку холодно, в іншому жарко – працює котельня, яка порівну перерозподіляє тепло”, – заявив Степан Коропецьким.

Таким чином, у Рівнетеплоенерго просять повідомляти конкретну адресу будинків, де холодні батареї. Працює ремонтна бригада, яка у цьому допоможе.

Телефонувати потрібно за номерами 23-52-94, 62-97-69 та (067) 432-80-50.

Джерело

Теги:

Loading...

Читайте также