Разделы:

шоу-биз

12:37, 20 Сентябрь 2018

1175

Софі Лорен — жінка цілої епохи: їй сьогодні 84 (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Вона знімалась у кіно 60 років поспіль. Софі Лорен — жінка, з чиїм іменем пов’язана ціла епоха. Здобула десятки престижних нагород, два «Оскари» і завоювала серця мільйонів шанувальників.

Вона і сьогодні, у 84 роки — справжня зірка. Та не було б таких Успіхів Софі, якби не її чоловік.

sofi loren

Їй пророкували успішну кар`єру моделі, та 1950 року 16-ти річну Софі помітив відомий продюсер — Карло Понті. Він був зачарований її красою і запропонував співпрацю. Саме Понті відкрив Софі Лорен як актрису. Він не просто став для неї наставником і знімав у своїх картинах. А й допоміг вивчити іноземні мови, найняв особистого стиліста, оплатив уроки акторської майстерності та етики. Навіть псевдонім — Лорен придумав він. А головне — Карло вірив у талант дівчини.

sofi loren

sofi loren

Кіно було справжньою пристрастю Софі. Завдяки чоловікові, вона сяяла в кожній новій стрічці.  Але навіть улюблену справу актриса готова була полишити заради родини. Софі Лорен мріяла про дітей. Щоб народити, їй довелося пройти курс лікування. І тільки 68-го Софі стала мамою хлопчика — його назвали Карло. За 4 роки актриса народила ще одного сина — Едуардо.

sofi loren

Раніше ми повідомляли Олег Винник дважды выйдет на сцену киевского Дворца спорта

Теги:

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также